Poszukujemy autorów!

Drodzy Państwo!

Chcielibyśmy aby Czas Prawnika był platformą wymiany myśli prawników: praktyków i teoretyków, studentów prawa oraz doświadczonych jurystów. W związku z tym zapraszamy Państwa do współpracy redakcyjnej. Zachęcamy do przesyłania swoich tekstów dotyczących zagadnień prawnych oraz około prawnych pod adres: kontakt@czasprawnika.pl. Tekst po redakcji zostanie opublikowany na stronie oraz z mediach społecznościowych Czasu Prawnika wraz z Państwa danymi (także w razie potrzeby danymi kancelarii, uczelni lub innych instytucji, których afiliacja zostanie zgłoszona). Publikacja w naszym portalu to doskonały sposób na promocję swoich osiągnięć oraz/ lub na promocję swojej firmy/ kancelarii.

Naszym celem jest umożliwienie szerokiemu gronu osób zapoznania się z Państwa działalnością, a jednocześnie stworzenie miejsca, gdzie prawnicy będą mogli wymieniać się poglądami.

Wszystkie zainteresowane współpracą osoby zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@czasprawnika.pl

Zapraszamy do publikowania w Czasie Prawnika.

Pracujemy także nad stworzeniem papierowej wersji naszego portalu (gazeta dystrybuowana wśród prawników). Najlepsze teksty z portalu będą publikowane także w wersji papierowej.

fot. Pixabay