Wydawnictwo Think & Make działa na rynku publikacji naukowych oraz czasopism specjalistycznych. Misją naszej firmy jest popularyzacja nauki oraz kultury poprzez prowadzenie specjalistycznych czasopism, a także wydawanie książek, podręczników, pomocy dydaktycznych i monografii naukowych. Celem jaki sobie stawiamy jest publikacja wartościowych prac, które przyczynią się do rozwoju nauki a jednocześnie pozwolą młodym autorom na publikację pierwszych monografii, artykułów czy tekstów popularno-naukowych.

Jesteśmy wydawcami kilku czasopism specjalistycznych, gazet, książek i portali internetowych. W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy autorów, którzy chcieliby rozpocząć z nami współpracę, a jednocześnie rozwijać swoje pasje, uczyć się, realizować swoje marzenia i cele. Wierzymy w to, że ludzka otwartość umysłu jest w stanie pokonać wszelkie granice i przyczynić się do rozwoju Świata, gospodarki, prawa.

Nasz zespół jest stworzony z profesjonalistów. Większość z nas jest prawnikami, doktorantami, pracownikami naukowymi, humanistami. Dlatego też staramy się rozumieć potrzeby nowoczesnego społeczeństwa informacyjnego oraz wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno świata nauki jak i praktyki.

Zapraszamy na stronę wydawnictwa.